Anasayfa / Evden Eve Temizlik Hizmeti

Evden Eve Temizlik Hizmeti

EVDE TEMİZLİK HİZMETİ DEVAM EDİYOR…

Artvin Belediyesi, insan odaklı sosyal sorumluluk projeleri ile Artvin halkına hizmet etmeye devam ediyor.

Göreve başladığı 2014 yılından bu yana Belediyemizde çeşitli revizyonlara imza atan Belediye Başkanımız Mehmet KOCATEPE, Sosyal Belediyecilik anlayışı ile yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşların da derdine derman oluyor. Hayata geçirdiğiMİZ insan odaklı hizmetlerle vatandaşları ötekileştirmeden, ayrım gözetmeden sahip çıkan Artvin Belediyesi bünyesindeki Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz Artvin de yaşayan yaşlı ve kendi işlerini göremez durumdaki vatandaşlara yönelik, düzenli ev temizliğini devam ettirmekteyiz.

Evlerini temizleyemeyecek durumda olan vatandaşlara yardım elini uzatan Belediyemiz, yalnızca tespit edilen  vatandaşlara değil işlerini göremez durumda olan vatandaşlarımızın da isteğini geri çevirmiyor. Belediyemizin oluşturduğu ekip tarafından evleri temizlenen vatandaşlar, sağlıklı bir ortama kavuşmanın keyfini yaşarken bu sayede yaşlı ve bakıma  muhtaç vatandaşların  kendi başlarına yapamadıkları ev işleri yapılarak, bir nebze olsun rahatlamaları sağlanıyor.

Başkanımız Mehmet KOCATEPE; Artvin Merkez’de ikamet eden Beyaz Masa’ya başvuru yapan sivil toplum kuruluşları veya komşularının belirlemiş olduğu kişiler, sosyal inceleme ekibimiz tarafından tespit edildiğini ve bu ailelerimizin ev temizliğinin periyodik olarak gerçekleştiğini belirterek “Evde temizlik hizmeti veren personelimiz aynı zamanda hizmetimizden yararlanan vatandaşlarımızla birebir ilgilenerek beşeri ilişkiler çerçevesinde onların sorunlarına ortak olmaktadır” şeklinde konuştu.