Anasayfa / Galeri / Foto Galeri / DİSK’TEN BAŞKAN ELÇİN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

DİSK’TEN BAŞKAN ELÇİN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin’e, DİSK/Genel İş Sendikası Artvin İl Temsilcisi Selim Bilgin ve Genel İş Sendikasına üye belediye çalışanları, hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Belediye Başkanlığı makamında gerçekleşen ziyarette; DİSK Artvin İl Temsilcisi Selim Bilgin, Başkan Elçin’e, kırmızı Disk atkısı hediye ettikten sonra yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Bilgin: “İş arkadaşlarınız olarak dün olduğu gibi bugün de yarın da fedakârca çalışmaya devam edeceğiz ve size seçim öncesinde de güvendiğimiz gibi şimdi de güveniyoruz. 5 yıl boyunca 7/24 emrindeyiz. Belediye Başkanlığınızın hayırlı olmasını diliyoruz.” dedi.

Başkan Elçin; “ Seçim öncesi Ne söz verdiysek onları adım adım yapacağız. İmkânlarımız el vermediyse bunu da imkanlarımız şu sebeplerden ötürü el veremedi diye paylaşacağız. Şuan Taşeronda çalışan işçilerimizin maaşları belediye kasamızda para olmadığından ödenmedi verdiğim talimat şudur belediye çalışanlarının paraları ödenene kadar kimseye para ödenmeyecek. Endişe de etmeyin söylediğimiz sendikal hakları zaman içinde beraber yapacağız. Geçiş döneminde farklı işler yaparsanız bunlara bir şey demeyin farklı bir şey düşünmeyin belediye işçisi olarak sabah işe gelirken mutlu akşam eve giderken huzurlu olmanız için 5 yıl boyunca canla başla çalışacağım dedikodulara kafayı takmayın yaptığınız işleri de düzgün yapmanızı rica ediyorum ziyaretiniz için teşekkür ediyorum.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ARTVİN BELEDİYESİ ŞEFFAF BELEDİYECİLİĞİN İLK ADIMLARINI ATTI