Tel : 4447008 WhatsApp : 05412123711 E-Posta : artvin@artvin.bel.tr | Faks:04662123712 | Kep adresi: artvin@hs01.kep.tr
HABERLER

BELEDİYEMİZİN CORONA VİRÜSÜNE KARŞI TEDBİR ALMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Genel 20/03/2020 15:06

Belediyemiz, yeni tip Corona virüs (Covid-19) tehlikesine karşı halkımızın yoğun olarak kullandığı yerlerin başında gelen toplu taşıma araçları, camiler, Belediye hizmet binalarımız ve sosyal tesislerimiz, dolmuş duraklarımız olmak üzere halkımızın ortak kullanım alanlarında yapmış olduğumuz dezenfekte çalışmalarıyla örnek bir mücadele sergiliyoruz.

Dezenfekte çalışmalarımız kapsamında; Belediye Hizmet Binamız, Belediye İtfaiye Binamız, Belediye Saha Amirliği Binamız, Belediye Misafirhanemiz, Atatepe Sosyal Tesislerimiz, Kafkasör Sosyal Tesislerimiz, şehir içi tüm dolmuş duraklarımız, şehir içi tüm halk minibüsleri, Ticari taksilerin tümü, ilçeler arası çalışan merkezdeki tüm minibüsler,  Artvin Merkez Camii, Artvin Balcıoğlu Camii, İskebe emniyet yanı küçük Cami, Artvin Yeni Mahalle Yeni Cami, Artvin Esentepe Cami, Artvin Orta Mahalle Camii, Artvin Çayağzı Mahalle Camii, Artvin Yeşilkent Yeni Cami’nin ilaçlamasını yaparak dezenfekte ettik.

Güvenli mesafe uygulaması gereği otobüs terminalinde ki tüm bekleme koltuk ve sandalyeleri kaldırıldık.

Belediyeye zorunlu işi için gelen vatandaşlarımızın da hem kendi sağlıkları hem de personelimizin sağlığı için ısı ölçer ile ateşleri kontrol ettikten sonra el dezenfektanı ile hijyen sağlayarak ilgili personelimizle görüşmesi gerçekleştiriyoruz. Bu süreçte Belediyemizde zorunlu işi olmayan vatandaşlarımızın Belediyemize gelmemelerini önemle rica ediyoruz. Göstermiş olduğunuz duyarlılık ve anlayıştan ötürü teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

DİĞER HABERLER
DEMİRHAN ELÇİN

30 Haziran 1960 tarihinde Artvin’de doğdu,  ilk, orta, lise tahsilini Artvin’de tamamladı. Eğitimini sonraki yıllarda Anadolu üniversitesi halkla ilişkiler bölümünde tamamlayarak ön lisans mezunu olmuştur. Aynı zamanda serbest muhasebeci ruhsat sahibidir.31 mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimler sonucunda cumhuriyet halk partisinden ( chp ) belediye başkanı oldu.

İletİşİm

Kısa sürede iletiniz ile ilgili dönüş yapılacaktır.

İletişim Sayfasına Git