Tel : 4447008 WhatsApp : 05412123711 E-Posta : artvin@artvin.bel.tr | Faks:04662123712 | Kep adresi: artvin@hs01.kep.tr
HABERLER

WEB TAPU SİSTEMİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Genel 14/01/2020 16:01

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü ile Artvin Belediye Başkanlığı arasında Web Tapu Sistemi Protokolü imzalandı.

Belediye Başkanlık Makamında gerçekleşen görüşmede Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü adına Tapu Kadastro Artvin Şube Müdürü İlker Ihlamur ile Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin web tapu sistemi üzerinden elektronik ortamda işlem yapılmasına ilişkin protokol imzaladı.

İmzalanan protokolle birlikte tapu müdürlükleri ve belediye başkanlığı birimlerindeki işlem yoğunluğu azaltılarak, işlem süreçleri kısalarak, verimlik arttırılıp sürekli kılınacak. Tapu ve Belediye hizmetlerinin etkin, hızlı, güvenli ve elektronik ortamda sunumu ile personelin iş yükünün azaltılması suretiyle çalışan ve vatandaş memnuniyeti da sağlanacak.

DİĞER HABERLER
DEMİRHAN ELÇİN

30 Haziran 1960 tarihinde Artvin’de doğdu,  ilk, orta, lise tahsilini Artvin’de tamamladı. Eğitimini sonraki yıllarda Anadolu üniversitesi halkla ilişkiler bölümünde tamamlayarak ön lisans mezunu olmuştur. Aynı zamanda serbest muhasebeci ruhsat sahibidir.31 mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimler sonucunda cumhuriyet halk partisinden ( chp ) belediye başkanı oldu.

İletİşİm

Kısa sürede iletiniz ile ilgili dönüş yapılacaktır.

İletişim Sayfasına Git