Tel : 4447008 WhatsApp : 05412123711 E-Posta : artvin@artvin.bel.tr | Faks:04662123712 | Kep adresi: artvin@hs01.kep.tr
HABERLER

ARTVİN ÇAĞDAŞ EĞİTİM KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ BAŞKAN ELÇİN’İ ZİYARET ETTİ

Genel 16/10/2019 17:21

Artvin Çağdaş Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Mutlu ve Dernek üyeleri, Belediye Başkanı Demirhan Elçin’i ziyaret etti.

Artvin Çağdaş Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Mutlu ve Dernek üyeleri, Belediye Başkanı Demirhan Elçin’i ziyaret etti.

Belediye Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, Artvin Çağdaş Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Mutlu dernek üyelerini Başkan Elçin’e tanıtarak Derneğin kuruluş amacı ve faaliyetleri hakkında bilgi verdi.   

Başkan Elçin makamında kabul ettiği,  Artvin Çağdaş Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Mutlu, dernek üyeleri, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ziyaret Artvin Çağdaş Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Mutlu’nun Başkan Elçin’e plaket takdim etmesi ile son buldu.

DİĞER HABERLER
DEMİRHAN ELÇİN

30 Haziran 1960 tarihinde Artvin’de doğdu,  ilk, orta, lise tahsilini Artvin’de tamamladı. Eğitimini sonraki yıllarda Anadolu üniversitesi halkla ilişkiler bölümünde tamamlayarak ön lisans mezunu olmuştur. Aynı zamanda serbest muhasebeci ruhsat sahibidir.31 mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimler sonucunda cumhuriyet halk partisinden ( chp ) belediye başkanı oldu.

İletİşİm

Kısa sürede iletiniz ile ilgili dönüş yapılacaktır.

İletişim Sayfasına Git