Tel : 4447008 WhatsApp : 05412123711 E-Posta : artvin@artvin.bel.tr | Faks:04662123712 | Kep adresi: artvin@hs01.kep.tr
HABERLER

ÜCRETSİZ MOBİL UYGULAMAYA GİR ARTVİN’DEN HABERDAR OL

Genel 02/10/2019 16:11

Artvin Belediyesi tarafından Akıllı Şehir Uygulamaları kapsamında IOS ve Android cihazlarda çalışacak şekilde tasarlanan “Artvin Akıllı Şehir” uygulaması IOS ve Android marketlerde kullanıma sunulmuştur.

Artvin Belediyesi tarafından Akıllı Şehir Uygulamaları kapsamında IOS ve Android cihazlarda çalışacak şekilde tasarlanan “Artvin Akıllı Şehir” uygulaması  IOS ve Android marketlerde kullanıma sunulmuştur.

Artvin Belediyesinin; akıllı şehir uygulamaları kapsamında geliştirdiği “Artvin Akıllı Şehir” uygulaması ile vatandaşlar; belediye haberleri, cenaze duyuruları, güncel hava durumu, nöbetçi eczane, şehirdeki etkinlikler, wi-fi noktaları, taksi durakları, e-belediye, ilanlar ve belediye hizmetlerine dâhil bilgilere IOS ve Android cep telefonları ve tabletlerden bir tıkla ulaşabilecek. 

 

Akıllı Şehir Artvin Uygulamasına vatandaşların ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda yeni hizmetler eklenmeye devam edecektir.

 

Artvin halkı ve Artvin’e gelen misafirlerin ihtiyaç duyabilecekleri tüm bilgilere, Artvin Akıllı Şehir uygulamasını IOS veya Android marketlerden cihazlarına indirerek kolayca ulaşabilecekler.

 

ARTVİN AKILLI ŞEHİR UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN;

 

İOS için: https://apple.co/2kRzmOs 

ANDROİD için https://bit.ly/2mQfI60

DİĞER HABERLER
DEMİRHAN ELÇİN

30 Haziran 1960 tarihinde Artvin’de doğdu,  ilk, orta, lise tahsilini Artvin’de tamamladı. Eğitimini sonraki yıllarda Anadolu üniversitesi halkla ilişkiler bölümünde tamamlayarak ön lisans mezunu olmuştur. Aynı zamanda serbest muhasebeci ruhsat sahibidir.31 mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimler sonucunda cumhuriyet halk partisinden ( chp ) belediye başkanı oldu.

İletİşİm

Kısa sürede iletiniz ile ilgili dönüş yapılacaktır.

İletişim Sayfasına Git