Tel : 4447008 WhatsApp : 05412123711 E-Posta : artvin@artvin.bel.tr | Faks:04662123712 | Kep adresi: artvin@hs01.kep.tr
HABERLER

BAŞKAN ELÇİN ARTVİN YEREL TOHUMLAR DERNEĞİ İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİ

Genel 02/09/2019 10:58

Artvin Belediye Başkanı Demirha Elçin, Artvin Yerel Tohumlar Derneği Başkanı Filiz Akyüz ve yönetimi ile Atatepe Belediye Sosyal Tesislerinde toplantı gerçekleştirdi.

Artvin Yerel Tohumlar Derneği Başkanı Filiz Akyüz, Dernek Başkan Yardımcısı Tayfun Akan ve Dernek Yönetimi, Artvin’de yetiştirilen ürünler hakkında bilgi verdi ve ne gibi ürünleri birlikte projelendirebiliriz konusunda görüşmeler yapıldı. Yetiştirilen ürünler için markalaşıp coğrafi işaret alarak belediyenin de destekleriyle bir kooperatif kurulması gerektiğini ifade etti.

Başkan Elçin,  fikirler ve yerli üretim konusunda duyduğu memnuniyeti dile getirerek Artvin’in gelişmesinde Artvin’e özgü ürünlerin tanıtılması için birlik olunarak coğrafi işaretlerin alınması gerektiğini söyledi.

Elçin Artvin’de ki ekonomik kalkınmanın ve istihdamın üretmeye bağlı olduğunu ifade ederek bu konuda belediye imkanları doğrultusunda gerekli olan desteği vereceklerini belirtti.

DİĞER HABERLER
DEMİRHAN ELÇİN

30 Haziran 1960 tarihinde Artvin’de doğdu,  ilk, orta, lise tahsilini Artvin’de tamamladı. Eğitimini sonraki yıllarda Anadolu üniversitesi halkla ilişkiler bölümünde tamamlayarak ön lisans mezunu olmuştur. Aynı zamanda serbest muhasebeci ruhsat sahibidir.31 mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimler sonucunda cumhuriyet halk partisinden ( chp ) belediye başkanı oldu.

İletİşİm

Kısa sürede iletiniz ile ilgili dönüş yapılacaktır.

İletişim Sayfasına Git