Tel : 4447008 WhatsApp : 05412123711 E-Posta : artvin@artvin.bel.tr | Faks:04662123712 | Kep adresi: artvin@hs01.kep.tr
HABERLER

ARTVİN BELEDİYESİ FATURAMATİK SİSTEMİNE GEÇİYOR

Genel 20/08/2019 14:37

Artvin’de yaşayan vatandaşlar artık Faturamatik bayilerinde su faturalarını kolayca ödeyebilecek ve ön ödemeli akıllı sayaçlarına su yüklemesi yapabileceklerdir.

Artvin Belediyesi, tahsilât bürolarının faaliyetlerine son vermesinin ardından vatandaşlar  7-24 hizmet veren belediye binasında ki tahsilat servisi dışında Faturamatik bayilerinde ödeme yapabilecek.  Faturamatik bayileri sayesinde vatandaşlar 7/24 hizmet veren belediye binasında ki tahsilat servisine gelmeden kendisine en yakın faturamatik bayilerinde,  hafta sonu ve öğlen arası fark etmeksizin güvenli bir şekilde su kartı yükleme, kolay ve hızlı ödeme imkânı sağlandı. Fatrumatik bayileri yaptıkları işlem başına 1,25 TL hizmet bedeli alacaklardır.

Faturamatikler; Çarşı Mahallesi, Yeni Mahalle ve Çayazğı Mahallesi’nde Hizmete Başladı

Çarşı Mahallesinde İnönü Caddesi ve Dursun Acar Caddesi’nde bulunan Arifoğlu İletişim’de Yeni Mahalle’de; Edip Dinç Sokak’ta bulunan Marketim’de ve Çayağzı Mahallesi’nde Fevzi Çakmak Caddesi’nde bulunan Çayağzı iletişim Faturmatik bayileri olarak vatandaşlara hizmet vermektedir. Faturamatkik Bayisi olmak isteyenlere Belediye Başkanlığı tarafından yardımcı olunacaktır.

FATURAMATİK BAYİSİ NASIL OLUNUR

Artvin genelinde faturamatik sayılarının artmasıyla vatandaşlar kendilerine en yakın faturamatik bayisinden güvenli ve hızlı bir şekilde su faturası ödemesi ve ön ödemeli akıllı sayacına su yüklemesi yapabilecek. Faturamatik Bayisi olmak isteyenler ise Faturamatik Firmasıyla görüşerek gerekli kriterleri taşıması durumunda bayilik alabileceklerdir.

Belediye Başkanı Demirhan Elçin vatandaşın belediye ile işlerini daha hızlı ve güvenli bir şekilde çözmesi için çalıştıklarını ifade ederek şunları kaydetti:

Başkan Elçin:” Halkımızın belediye ile ilgili işlerini daha hızlı ve güvenli bir şekilde çözmesi için öncelikle 7/24 Biz Burdayız Hizmetini hayata geçirdik. Bu hizmetimizle vatandaşlarımız artık 7/24 belediyemize gelerek tahsilat bürosunda işlerini hallediyor ve nöbetçi amire yüz yüze şikayet ve isteklerini bildirebiliyor. Fatura ödeme konusunda da Çayağzı Mahallesi, Yeni Mahalle ve Çarşı Mahallesinde ki faturamatik bayileri hizmet vermektedir. Diğer esnaflarımızında faturamatik bayisi olarak vatandaşlara hizmet vermesini isteriz.” dedi.

DİĞER HABERLER
DEMİRHAN ELÇİN

30 Haziran 1960 tarihinde Artvin’de doğdu,  ilk, orta, lise tahsilini Artvin’de tamamladı. Eğitimini sonraki yıllarda Anadolu üniversitesi halkla ilişkiler bölümünde tamamlayarak ön lisans mezunu olmuştur. Aynı zamanda serbest muhasebeci ruhsat sahibidir.31 mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimler sonucunda cumhuriyet halk partisinden ( chp ) belediye başkanı oldu.

İletİşİm

Kısa sürede iletiniz ile ilgili dönüş yapılacaktır.

İletişim Sayfasına Git