Tel : 4447008  WhatsApp : 05412123711  E-Posta : artvin@artvin.bel.tr | Faks:04662123712 | Kep adresi: artvin@hs01.kep.tr
HABERLER

KAMUOYUNA SAYGIYLA DUYURULUR

Genel 13/01/2020 14:32

Belediye Başkanımız Sayın Demirhan Elçin geçtiğimiz günlerde açılışını yaptığımız Hayvan Yaşam Merkezindeki köpekler için alınan mamalarla ilgili açıklamada bulundu.

KAMUOYUNA SAYGIYLA DUYURULUR
Son günlerde sosyal medyada Artvin Belediyesi tarafında geçtiğimiz günlerde açılışını yaptığımız Hayvan Yaşam Merkezindeki köpekler için almış olduğumuz GOODY MARKA köpek maması için yapılan yorumları büyük bir üzüntü ile takip ettiğimin bilinmesini isterim.
Hayvan yaşam merkezimizde şuan yaklaşık 270 civarında bakımını üstlendiğimiz hayvan dostumuzun her gün bakımları ve yemek ihtiyaçları belediyemiz personelleri tarafından karşılanmaktadır.
Bakımını üstlendiğimiz köpeklerimize Kamu kurumlarına ait yemekhanelerden ve yurtlardan günlük toplanan yemekler, düzenli bir şekilde köpeklerimize verilerek onların doğal ortamda yaşamasını sağladığımız gibi doğal bir şekilde beslenmelerini sağlamak içinde büyük bir çaba içerisindeyiz. 
Sosyal medyada bazı kesimler tarafından anlamsızca eleştirilen ve hakaretlere maruz kaldığımız GOODY MARKA köpek maması, Tarım ve Orman Bakanlığınca onaylı, ülkemizde birçok büyük market ve Alışveriş sitesinde satışta olan bir üründür ve köpeklerimizin günlük kalsiyum, fosfor, potasyum, sodyum, vitamin ve mineral ihtiyaçlarının karşılanması için, Belediyemizce satın alınarak Hayvan Yaşam Merkezindeki köpeklerimize Belediye personeli tarafından verilmektedir.
Bütün iyi niyet ve çabalarımıza rağmen Sosyal medyada yapılan küfüre varan  hakaretler ile karşı karşıyayız.
Sokak hayvanlarının siyasete alet edilmemesi gerektiğini düşünmekte olup, bundan sonraki eleştirileri dikkate almayacağımız gibi haksız ve küfüre varan hakaretlerde bulunanlar hakkında yasal işlem başlatacağımızı  özellikle belirtirken, hizmet heyecanımızın azaltılması için uğraşanlara asla müsaade etmeyeceğimi ;
Kamuoyuna saygıyla bildiririm.
Demirhan ELÇİN
      Artvin Belediye Başkanı

DİĞER HABERLER
İletİşİm

Kısa sürede iletiniz ile ilgili dönüş yapılacaktır.

İletişim Sayfasına Git

Mesaj Merkezi

1 Yeni Mesajınız Var

Artvin Belediyesi Destek   Yardım Masası
905412123711
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
×
WhatsApp Canlı Destek