DAHA TEMİZ BİR ARTVİN İÇİN EL ELE VERELİM
Genel
11/06/2024 15:39
Temizlik çalışmalarımız, belirli bir plan dahilinde şehrimizin tüm mahallelerinde devam edecektir.
Kurban Bayram öncesi Temizlik İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz, şehrimizde daha temiz ve düzenli bir çevre için kapsamlı bir temizlik çalışması başlattı. Bu çalışmalar kapsamında, caddeler süpürge aracı ve itfaiye desteğiyle yıkanarak süpürülüyor, yollara uzanan ağaç dalları budanıyor ve yol kenarındaki yabani otların kesim işlemleri titizlikle yapılıyor.
Temizlik çalışmalarımız, belirli bir plan dahilinde şehrimizin tüm mahallelerinde devam edecektir.
Daha temiz bir Artvin için hep birlikte el ele verelim.